Aplikacijos nuo vabzdžių 2-3 metų vaikams. Praktinis savarankiškas darbas

GCD su viduriniais vaikais ikimokyklinio amžiaus

Data: 16.05.2017

Regionas: Meniškai – estetinis vystymasis(aplikacija)

Tema: Bėgsime per žolę pasivyti gražių drugelių"

Tikslas: Tobulinti galimybę plastilino elementais dekoruoti kontūrines formas (drugelio formą). Stiprinti gnybimo, kočiojimo, lyginimo technikas. Supažindinkite su simetrijos dėsniu dekoruodami drugelio sparnus.

Užduotys:

1. Plėsti ir įtvirtinti vaikų žinias apie pavasario pokyčius gamtoje ir vabzdžius.

2. Stiprinti gebėjimus naudotis plokštuminio modeliavimo technikomis (plasticineografija): gruntavimas, smulkių rutuliukų ridenimas.

3. Toliau ugdyti gebėjimą dirbti tiksliai ir nuosekliai.

4. Ugdykite meninį ir estetinį suvokimą.

5. Lavinti smulkiąją rankų motoriką.

6. Ugdykite domėjimąsi supančiu pasauliu ir pagarbą gamtai.

Naudotos medžiagos: vabzdžių raidė, plastilinas, plastilino lentos, servetėlės, rietuvės, drugelių kontūrai ant kartono. Paveikslėliai, kuriuose vaizduojami: Vabzdžiai (drugeliai, skruzdėlės, boružėlės).

Metodinės technikos: Žaidimo situacija, pirštų gimnastika, pokalbis, mįslės, fizinė. minutė, eksperimentavimas meninėje veikloje – plastilinografija.

Preliminarus darbas: Pokalbiai su vaikais apie pavasario ženklus, pažintinės raidos, kalbos ir meninio-estetinio ugdymo edukaciniai užsiėmimai, iliustracijų apie vabzdžius žiūrėjimas, skaitymas grožinė literatūra, stebėjimai einant, spalvinimo knygelės, didaktiniai žaidimai, mokytis eilėraščių apie vabzdžius.

Pedagogas: Sveiki vaikinai!

Pedagogas: Vaikinai, koks dabar metų laikas?

Vaikų atsakymai:

Pedagogas: Kaip supratote, kad atėjo pavasaris? Kokius pavasario ženklus žinai?

Vaikų atsakymai: Sniegas ištirpo, pumpurai išbrinksta, pasirodo švelnūs lapai, pasirodo pirmieji pavasariniai žiedai. Paukščiai atskrenda ir kuria lizdus. Atsiranda vabzdžiai. Gyvūnai miške atsibunda po žiemos miego.

Pedagogas: Vaikinai, šiandien noriu pakviesti jus į kelionę pavasario miškas. Kad patektume į mišką, pakalbėsiu stebuklingi žodžiai, ir jūs atliekate judesius, apie kuriuos kalbėsiu:

Fizminutka:

Turime užmerkti akis

Atlikite du didelius šuolius

Ištieskite rankas į priekį

Ir tada atvirkščiai.

Kaip sukasi lapai,

Kad galėtume atsidurti miške.

Štai stebuklų stebuklas:

Tu ir aš esame miške!

Pedagogas: Taip atsidūrėme miško proskynoje. (Ant grindų yra žalias audinys, papuoštas gėlėmis)

Pedagogas: Žiūrėk, proskynoje niekas nėra, tik laiškas guli, įdomu, nuo ko? Jis perskaito laišką: „Brangūs vaikinai, mes turime bėdą, piktas voras mus užbūrė, prašau, padėk mums! Vabzdžiai.

Pedagogas: Vaikinai, ar esate pasirengę padėti išsklaidyti vabzdžių kerus?

Vaikų atsakymai: taip

Pedagogas: Norėdami nuvilti vabzdžius, turime įminti mįsles!

Mįslių kūrimas:

Pažvelk į geruosius vyrus

Linksmas ir gyvas.

Vilkimas iš visų pusių

Medžiaga statybai,

Vienas staiga suklupo

Po sunkia našta

Ir draugas atskuba į pagalbą

Žmonės čia geri!

Be darbo, visą gyvenimą

Negaliu gyventi...(skruzdėlė)

Ji brangesnė už visus vabalus,

Jos nugara raudona,

Ant nugaros yra apskritimai,

Maži juodi taškeliai. (Boružėlė)

Ji šviesi, graži,

Grakštus, lengvasparnis,

Ji pati atrodo kaip gėlė

Geria kvapnias sultis su savo probosciu. (Drugelis)

Auklėtoja: Žiūrėk, kiek šešiakojų mažylių ir drugelį, ir skruzdėlytę, ir boružėlę užkerėjome. Koks tu puikus žmogus! Kaip galima juos visus pavadinti vienu žodžiu?

Vaikų atsakymai: vabzdžiai

Pedagogas: Kad mūsų proskyna atrodytų dar smagiau, papuoškime ją gražiais drugeliais. Mes su tavimi piešime drugelius, bet ne dažais, o plastilinu.

Pirštų gimnastika:

Mūsų raudonos gėlės

Atsiveria žiedlapiai

Vėjas truputį kvėpuoja,

Žiedlapiai siūbuoja -

Mūsų raudonos gėlės

Žiedlapiai užsidaro,

Jie purto galvas,

Jie ramiai užmiega.

Pedagogas: Jūsų rankos sušilo ir pasiruošusios daryti stebuklus. Eikime prie stalų. Atidžiai apžiūrėkite drugelius ir pagalvokite, kaip juos papuošite ir kokias spalvas naudosite.

Mokytojas parodo visas plastilinografijos technika padarytų vaizdų variantus, dar kartą atkreipia dėmesį į darbo metodus ir išima pavyzdžius.

Darbo metu mokytojas padeda daryti atvaizdus, ​​primena, kad drugelių sparnuose gali būti dėmių ir žiedų (kairysis ir dešinysis sparnai dekoruojami vienodai). Galite padaryti garbanas ant mažų sparnelių, kad tai padarytumėte, jums reikia išvynioti pagaliuką ir jį apvynioti. Raštai taip pat gali būti braižyti krūvomis.

Pedagogas: Taigi drugeliai yra paruošti. Kokie jie pasirodė gražūs, spalvingi ir neįprasti. Gerai padaryta! Suteikite savo drugelių vardus ir šiek tiek papasakokite apie juos.

Pedagogas: Pavyzdžiui: kažkada buvo drugelis. Jos vardas buvo Klounas Drugelis. Ji skraidė, žaidė ir turėjo daug draugų. pavalgiau. Mėgavausi gyvenimu ir saule.

Vaikų pasakojimai:

Pedagogas: Dabar patys pavirskime drugeliais.

Fizminutka:

Ryte drugelis pabudo

Ji išsitiesė, šypsojosi,

Kartą ji nusiprausė rasa,

Du – ji grakščiai sukosi.

Trys - pasilenkė ir atsisėdo,

Ketvirtas jis išskrido.

Pedagogas: Vaikinai, kur mes buvome šiandien? Ką užkerėjo piktasis voras? Kaip vienu žodžiu galima pavadinti drugelį, skruzdėlę, boružę? Ką mes šiandien veikėme? kas tau patiko labiausiai?

Olga Ivanova

Pastabos dėl paraiškos vyresniųjų grupėje

Olga Alekseevna Ivanova, mokytoja, 1246 vidurinė mokykla, 605 pastatas, Maskva

Tema: Vabzdžiai miško proskynoje.

Tikslai: Toliau supažindinkite vaikus su vabzdžių pasauliu. Sužadinti susidomėjimą mus supančiu pasauliu, ugdyti dėmesingą ir rūpestingą požiūrį į viską, kas gyva.

Išmokti kurti išraiškingus vabzdžių vaizdus, ​​naudojant skirtingus aplikacinius metodus, remiantis skirtingomis pradinėmis formomis (stačiakampiu, kvadratu, juostele). Išmokite dirbti savarankiškai su programų planais. Išmokite kurti kolektyvinę kompoziciją.

Medžiagos ir įranga: Vokai su originaliomis formomis, vaizdinės priemonės (schemos, žirklės, klijai. Vizualizacija miško proskynos pavidalu.

Pamokos eiga:

1. Organizacinis momentas

Vaikai sėdi grupėse (3-4 žmonės). Ant kiekvienos grupės stalų yra skirtingų pradinių formų vokai (popieriniai ruošiniai): stačiakampiai, kvadratai, juostelės. Taip pat vaizdinės ir metodinės priemonės (schemos), skirtos meninė kūryba pagal orientacinį planą. Darbas pastatytas atsižvelgiant į individualios savybės kiekvieno vaiko raidoje. Pagal šias savybes vaikai skirstomi į pogrupius.

2. Žinių atnaujinimas

2.1 Pokalbis

Kai atsisėdate pailsėti ant pavasario saulės sušildyto miško kalnelio, negalite atsistebėti, koks įdomus ir įvairus gyvenimas verda aplink jus!

Kai kvepiančiame pušyne

Pavasarį susėsi pušyne,

Atidžiai apsidairykite aplinkui -

Daug ką pastebėsi, drauge.

Skruzdėlė tempia lervą

Skuba kažkur tarp šaknų

Didelė pušis. Ant storos kalės

Auksavabalis apsigyveno.

Sklando lengva kandis,

Geria kvepiančias sultis su savo probosciu

O bitė renka medų.

Visi užsiėmę, visi turi ką veikti.

Mano drauge, pažiūrėk atidžiai,

Pamatysite stebuklingą gyvenimą.

Apie ką ir apie ką šis eilėraštis?

Eikime šiandien, vaikinai, į proskyną viename iš miško parkų Maskvoje. Gyvūnai ir paukščiai, kai pasirodysime, išsibarstys ir išsibarstys, nes jie yra labai atsargūs ir nepasitiki žmonėmis. Tačiau šioje proskynoje yra gyventojų, kurie mūsų nebijo. Jų daug, jų yra visur: ir ant medžių, ir ant gėlių, ir ant žemės, ir ore. Kas tai yra? Ar atspėjote? (Tai vabzdžiai).

Ir štai mūsų proskyna (lentoje yra plakatas su aplikacijomis gėlėmis).

Jūs ir aš padėsime čia atsirasti vabzdžiams.

3. Nauja tema

3.1 Programos vykdymo sekos paaiškinimas.

Pirmoji grupė padės šiandien pasirodyti drugeliams, antroji - bitėms, trečioji - ladybugs, ketvirtas – prie vikšrų.

Priešais jus yra vokai su spalvoto popieriaus ruošiniais. Atidarykite juos.

(Mokytojas padeda atskirti ruošinius).

Čia pateikiamos schemos su darbų atlikimo planu. Savo darbą turite kurti griežtai pagal planą. Dirbate grupėse, todėl padėkite savo grupės draugams.

Taigi dabar mes visi kimbame į darbą.

3.2. Praktiška savarankiškas darbas

(Mokytojas stebi supratimą ir teisingas vykdymas darbas).

Fizminutka

Esu linksmas gaidžis.

Aš žinau visus aplinkinius sodus.

Sukiosiu po pieveles,

Ir mano vardas yra Zhuzhu.

(Suspauskite kumštį, rodomasis pirštas ir ištieskite mažąjį pirštą į šonus - tai yra „ūsai“ - ir judinkite juos).

3.3 Komandinis darbas.

Kolektyvinės kompozicijos kūrimas

Patalpinkime savo nuostabius vabzdžius į proskyną.

4. Pamokos santrauka(pastaba: atskirų darbų ir bendro vaizdo analizė).

Šiandien išvykome į miško proskyną. Sunkiai dirbome ir su mūsų pagalba proskyna atgijo. Visada būkime atsargūs dėl savo mažųjų vabzdžių draugų miško kirtimuose be jų nėra tušti.

Publikacijos šia tema:

Integruota muzikinė ir korekcinė pramoga Tema: „Miško proskynoje“ Valstybinė Hantų-Mansi autonominio Jugros rajono įstaiga Uraysky specializuoti vaikų globos namai Integruotos muzikinės ir pataisos pramogos p.

Edukacinių užsiėmimų, skirtų pažintiniam vystymuisi vidurinėje grupėje „Miško proskynoje“ santrauka Tema: „Miško proskynoje“ Tikslas: Išplėsti idėjas apie pavasario ženklus. Tikslai: Ugdomasis: Išmokite pastebėti gamtos pokyčius.

GCD santrauka matematikoje antroje jaunesniųjų grupėje „Miško proskynoje“ autorė Zhogina Marina Viktorovna Programos turinys: - pratinkite vaikus skaičiuoti iki 5. - įtvirtinkite pagrindines daiktų spalvas ir formas.

Aplikacijos pamokos vyresniųjų grupėje „Vynuogės“ santrauka Pamokos apie aplikaciją vyresniųjų grupėje santrauka Tema: „Vynuogės“ Tikslas: Išmokti kurti ryškias spalvingas aplikacijas naudojant kvilingo ir karpymo būdus.

Skulptūros pamokos „Ežiukai miško proskynoje“ santrauka Tikslai: 1. Lavinti smulkiąją motoriką; 2. Praplėsti idėjas apie rudenį, apie gyvūnų paruošimą žiemai; 3. Sustiprinti sąvokas „didelis-mažas“;

Programos turinys: Edukacinė sritis " Kalbos raida": - įveikti vaikų kalbos sutrikimus vystymosi, ugdymo ir kt.

Aplikacijos pamoka darželyje 6-8 metų vaikams „Gražieji drugeliai“

Pozyreva Natalija Sergeevna, Nylginsky vaikų darželio Nr. 1 mokytoja, Udmurtijos Respublika.
Aprašymas: Pamokų užrašai skirti 6-8 metų vaikams, ikimokyklinio ugdymo pedagogams, auklėtojams papildomas išsilavinimas.
Ugdymo sritis:"Meninis ir estetinis vystymasis"
Kryptis: vizualinė veikla (taikymas).
Turinio meistriškumas edukacines sritis: « Kognityvinis vystymasis“, „Kalbos raida“, „Socialinis ir komunikacinis tobulėjimas“, „Meninis ir estetinis vystymasis“.
Veiklos rūšys:žaidimai, motoriniai, bendraujantys, vizualūs.
Tikslas: Stiprinkite vaikų gebėjimą iškirpti simetrišką sudėtingesnės formos drugelio atvaizdą, pasikliaudami ankstesnėse pamokose įgytais įgūdžiais, ir savarankiškai papildykite įdomiomis detalėmis (piešinys ant drugelio sparnų). Tobulinti vaikų techninius įgūdžius. Ugdykite gebėjimą planuoti savo darbą. Ugdykite estetinius jausmus, ugdykite meilę gamtai.
Preliminarus darbas:žiūrėdamas į drugelių nuotraukas ir piešdamas jas ant popieriaus.
Įranga pamokai: albumo lapai popierius, guašas, teptukai tapybai. klijų teptukai, klijai, šluostės, servetėlės, žirklės, spalvoto popieriaus gabalėliai, atliekos ir natūralios medžiagos.
Pamokos eiga:
1. Žaidimo motyvacija- atėjo laiškas darželis ir skirta parengiamosios grupės vaikams.
2. Laiško skaitymas, probleminės situacijos kūrimas.
– Atėjo laiškas nuo mūsų draugo, kolekcininko berniuko.
– Kas yra kolekcininkas? Ką surinko mūsų draugas? Kokią vabzdžių kolekciją jam nupiešėme? (Drugelių kolekcija.)
- Berniuko draugai pamatė jo kolekciją ir taip pat norėjo tapti kolekcininkais. Daugiausia sugauti jie ketina eiti į pievą gražūs drugeliai. Ir mūsų draugas tikrai nenori, kad jie tai darytų. Ar manote, kad jis elgiasi teisingai? Kodėl? (Vabzdžius naikinti nėra gerai.)
– Kas gali nutikti, jei pievoje sugautum visus drugelius? (Nebus kam apdulkinti augalų, augalai neduos sėklų, be sėklų neaugs nauji žiedai, žolė ir pan.)Štai kodėl jis prašo tavęs jam padėti. Pagalvokime, kaip tai padaryti? (Vaikų atsakymai ir prielaidos.) Pritariu jūsų pasiūlymui sukurti dar vieną gražiausių drugelių kolekciją, kurią jis padovanos savo draugams. Taigi pradėkime.

3. Pokalbis su vaikais.
- Kad mūsų kolekcija būtų sėkminga, prisiminkime, kokių rūšių drugeliai yra.
- Pavadinkite drugelio kūno dalis.
– Ką galite pasakyti apie jos sparnus? kas jie tokie? (Identiškas, simetriškas.)

4. Technikos ir darbų sekos aptarimas.
-Ką reikia daryti su popieriumi, kad kairioji ir dešinė drugelio pusės būtų vienodos?
-Kad kairioji ir dešinė drugelio pusės būtų vienodos, reikia iškirpti iš popieriaus perlenktą per pusę, bet iškirpti ne visą drugelį, o jo pusę. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite nustatyti, kur bus drugelio vidurys (jo pilvas), o kur bus sparnai.
- Parodykite ant perlenkto popieriaus lapo, kur bus drugelio vidurys (pilvas)? ( Vaikai rodo ant savo popieriaus lapelių.) Gerai, paimkite pieštukus ir nupieškite pusę drugelio, pradedant nuo galvos. (Vaikai piešia.) Dabar drugelį reikia iškirpti. Pradėkime kirpti nuo pilvo. Paleiskite pirštą iš apačios į viršų išilgai žirklių judėjimo linijos. (Vaikai braukia pirštais drugelio kontūru, pradedant nuo jo pilvo.) Dabar galite pradėti pjaustyti. (Iškirpti.)
– Ar visi gavo drugelių?
- Žiūrėk, visi mūsų drugeliai pasirodė balti, be raštų ir dėmių. Tai neįdomu. Papuoškime drugelių sparnelius.

5. Fiziniai pratimai.
- Įsivaizduokime save kaip drugelius:

Ryte drugelis pabudo
Ji išsitiesė ir nusišypsojo.
Kartą ji nusiprausė rasa,
Du – ji grakščiai sukosi.
Trys - pasilenkė ir atsisėdo,
Ketvirtas jis atskrido.
Sustojo prie upės ir
Man šiek tiek svaigo galva.

6. Psichologinė gimnastika.
– Kokių rūšių drugeliai egzistuoja?
Užmerkite akis ir įsivaizduokite, kad esate žalioje pievoje, o aplink jus skraido daug daug kitų drugelių. Jie yra ryškūs, spalvingi, su gražūs raštai ant sparnų. Pabandykite pamatyti sparnų raštus. Ar matėte tai? Ar prisimeni? Atmerk akis. Jei būtumėte drugelis, kokį sparnų modelį pasirinktumėte?

7. Įdomių detalių įtraukimas į drugelio atvaizdą.
- Eikite prie paskirstymo stalo ir pasiimkite viską, ko reikia, kad papuoštumėte savo drugelio sparnus.
Priminkite vaikams, kad kairioji ir dešinioji sparnų pusės turi būti vienodos. Padėkite vaikams išdėlioti raštą, paaiškinkite, kaip geriausia iškirpti ar suklijuoti tą ar kitą dalį.

8. Pamokos santrauka.
- Pažiūrėk į savo drugelius. Ar tau jie patinka? Kodėl? (Padarykite išvadą: darbas pasirodė gražus, nes vaikai labai stengėsi.)
- Ko šiandien išmokote? (Vaikų atsakymai.)
– Kokį gerą darbą padarėte gamtai?
– Ar norėtumėte turėti tokią kolekciją savo namuose (butuose)?
- Kur tu jį dėtum? (ant sienos, spintoje ir pan.)
Nuotraukos pamokai





Amatai iš popieriniai akordeonai populiarus ir įdomus. Jie sukuria įvairiausius juokingus personažus: mažus žmogeliukus su kilnojamomis rankomis ir kojomis, gyvūnus ir vabzdžius. Tai vienas iš jų tipų, kurį gaminsime šiandien.

Amatų medžiagos:

  • Spalvotas popierius juodas, geltonas, raudonas;
  • Judančios akys;
  • Klijų pagaliukas, žirklės, paprastas pieštukas.

Jei neturite judančių akių, galite jas pasidaryti iš popieriaus. Iškirpkite baltus ir juodus apskritimus arba ovalus skirtingų dydžių ir suklijuokite. Juodi vyzdžiai nebūtinai turi būti centre, jei juos pastatysite įstrižai arba susiliedami į vidų, vabzdys atrodys dar juokingiau.

Vabzdžiai, pagaminti iš popierinių akordeonų žingsnis po žingsnio

Iškirpkite dvi 2 cm pločio juodo popieriaus juosteles. Ilgis gali atitikti plačiąją popieriaus pusę. Jei jūsų popierius trumpas, galite iškirpti 4 juosteles ir suklijuoti jas į dvi dalis, padidindami jų ilgį.

Vienos juostelės galiuką sutepkite klijais, o kitos galą priklijuokite prie jos stačiu kampu.

Tada sudėkite juos pakaitomis vieną ant kito, kol pasieksite pabaigą.

Paskutinę klostę reikia klijuoti. Jei yra popieriaus pertekliaus, nupjaukite jį. Jūs gausite tokį popierinį akordeoną.

Suteikite vabzdžiui veidą. Klijai ant akių, iš raudono popieriaus iškirpta šypsena ir ploni ūsai. Antenos gali būti sulenktos į priekį, atgal ir net į šonus.

Klijuokite gautą galvutę prie akordeono.

Iškirpkite dvi geltonas juosteles ir apvalinkite vieną pusę. Tai bus sparnai.

Priklijuokite sparnus prie pakaušio ir prispauskite juos prie nugaros.

Tai mieli ir juokingi vabzdžiai, kuriuos gaminome iš popierinių akordeonų. Pamačiau jas kokiame nors nuskenuotame žurnale ir iškart nusprendžiau, kad tai sparnuotos skruzdėlės ir man tereikia jas pasidaryti. Tačiau mano namiškiai, pamatę vabzdžius, pripažino juos visais, išskyrus skruzdėles. Man buvo šiek tiek liūdna, nes šio straipsnio pavadinime jau mačiau paminėjimą apie skruzdėles. Bet aš turėjau tai vadinti tiesiog vabzdžiais. Įsivaizduokite mano nuostabą, kai sužinojau, kas iš tikrųjų yra tie veikėjai, kaip sumanė idėjos autorius. Niekada nebūčiau atspėjęs. Bet vis tiek nesutinku su autoriumi, todėl šio amato pavadinimas liks toks pat. Kaip manote, kokie tai vabzdžiai?

Siūlau kažką paprasto, bet labai įdomi veikla. Galite pritraukti vaikus, jiems tai tikrai patiks!

Prieš mus yra trimatė popierinė aplikacija, šablonai labai paprasti, juos pasakys pati gamta, nes tai bus įvairiaspalvių 3D vabalų figūrėlės.

Medžiagos trimačiams amatams dirbti

Mums reikės:

  • juodo fotokartono lapas
  • spalvotas popierius
  • įvairių spalvų folija
  • dėžutė arba trimatis rėmas su stiklu (kad ten tilptų mūsų aplikacija su spalvotu popieriumi)
  • žirklės

„Pasidaryk pats“ spalvoto popieriaus aplikacijos

Mes paimame juodą storą popierių, išpjauname juostelę, supjaustome ją į kelias dalis, priklausomai nuo numatomo mūsų klaidų ilgio. Mes sulenkiame jį išilgai vidurio.

Ant vienos pusės nupiešiame savo vabzdžio šabloną su galva, pilvu ir kūnu. Tada išpjauname. Atidarome puses ir matome visą šabloną. Dėl sulenkimo jis bus tūrinis.

Toliau darome daugiasluoksnę aplikaciją - ant kartono viršaus reikia klijuoti matinį popierių arba blizgančią metalinę foliją ant nugaros. Atsargiai žirklėmis nupjaukite išsikišusių dalių perteklių. Kito spalvoto popieriaus prireiks iškirpti taškelius ar juosteles, kuriomis papuošti sparnelius. Jei karpydami perlenksite popierių per pusę, gausite iš karto dvi vienodas dalis – kiekvienam sparnui.

Paimkite fotokartoną, išpjaukite tris poras plonų kojelių, sulenkite taip, kad atrodytų kaip originalios, priklijuokite galinėje pusėje – prie pilvo. Antenas taip pat sudaro labai plona fotokartono juostelė arba storas popierius, sulankstytas per vidurį.

Galite juos pritvirtinti tais pačiais klijais arba pritaikytais kaiščiais. Paskutinis variantas patrauklesnė, nes, jei pageidaujama, visa trimatė aplikacijų šeima gali būti perkelta į kitą rėmą, o visame paviršiuje išdėstoma skirtingai.

Taikant tą patį principą, ne bėda pasigaminti vorų, nors jie dažniausiai nebūna tokie spalvingi, tačiau galima sutikti ir gražių egzempliorių, taip pat, žinoma, drugelių. Jiems galite rasti pakankamai šablonų. Didelių nereikia, tokiai mažytei aplikacijai užtenka ir mažų.

Vabalų ir kitų vabzdžių raštai

Galiu pasiūlyti kelis šablonus, bet čia dar naudingiau bus žiūrėti į tikras makro nuotraukas, kurias galite padaryti be trafareto.


Spalvas geriau matyti iš nuotraukų. Beje, tada šablono visai nereikės, išversime originalų iš ekrano.

Atkreipkite dėmesį, kad kūnas susideda iš trijų pagrindinių dalių – galvos su akimis, krūtinės ir pilvo. Iškirpdami siluetą atkreipkite į tai dėmesį.

Arba tai tokia linksma paveikslų entomologija, kokia įvairovė, pasiimkite bet kokį siluetą savo tūrinei aplikacijai, bet kokį jums patinkantį šabloną ir iškirpkite!

Dabar manau, kad jūs tikrai turėsite pakankamai nuotraukų ir šablonų, kad galėtumėte atkartoti tikras būtybes su šešiomis kojomis, kurios egzistuoja gamtoje. Ir kokios fantastiškos spalvos! Keletas gali būti labai lengvai kartojami.

Dažniausiai tikrose vabalų, vorų, drugelių rūšių kolekcijose tvirtinimui naudojami paprasti smeigtukai (o gal dabar kitaip?). Jei savo darbelius ant viršaus susegsime smeigtukais, jie atrodys dar įdomiau, kaip tikri.

Jei visa vabalų kolekcija jums atrodo per šviesi, tuomet savo darbe galite naudoti šiek tiek ramesnius tonus, tai pasirodys, pavyzdžiui, kaip paveikslėlyje žemiau. Truputį pažaidžiau su spalvomis grafiniame redaktoriuje.

Bet kokiu atveju idėja sukurti tokius 3D grožius yra labai įdomi. Netgi norėjau padaryti du panašius įrėmintus paveikslėlius – vieną su vabalais, o kitą su drugeliais! Pakabinkite šalia. Gausite visą entomologinę kolekciją tūrinės programos pagal šablonus. Iš tolo niekas nepastebės skirtumo, ypač jei juos uždarysite po stiklu. Jie labai gražūs. Pamačius tokius egzotiškus vabzdžius iškart norisi prieiti ir juos apžiūrėti.

Kitiems gali būti kitaip, bet aš nesergu arachnofobija ar panašiai, tai tikrai. Paveikslas neabejotinai gali būti sienų puošmena ir stilingas, o svarbiausia – aplinką tausojantis dizaino elementas. Kuriant šį šedevrą nenukentėjo jokie vabzdžiai!

Galbūt jus domina:

Tūrio technologija popierinė aplikacijašiose nuotraukose šiek tiek kitaip - patys paukščiai plokšti, popieriaus nesulenksime ir nesulankstysime. Tūrinis išvaizda tampa dėl daugiapakopio elementų išdėstymo – vieni žemesni, kiti aukščiau virš jų. Visi meta šešėlį, dėl to susidaro visas tūris. Neklijuokite dalių vienos ant kitos, o palikite atstumą - tai geriau padaryti naudojant dvipusį lipduką, kuris naudojamas langams ir durims izoliuoti - viduje tarp lipnūs sluoksniai yra tam tikro storio tarpiklis.

Vabzdžių motyvų tema dabar labai populiari. Bet tai ne tik drugeliai ir laumžirgiai, tai ir baisūs ilgaragiai vabalai! Tokie motyvai dažnai naudojami dekoruojant audinius butams dekoruoti. Čia rasite keletą „entomologinių“ jūsų sofos pagalvių užvalkalų dekoravimo variantų.

Šios nuotraukos gali būti sėkmingai naudojamos tiek vaikiškų drabužių dekoravimui, tiek įprastoms popierinėms aplikacijoms, kurias vaikai daro su malonumu. Tam reikia labai nedaug – spalvoto popieriaus, žirklių ir klijų. Tačiau rezultatas dėl ryškumo ir kontrasto tikrai patiks visiems. Beje, jei atskiras šablono dalis sudėliosime atstumu (kūnas ant fono, galva ant kūno, akys dar aukštesniame lygyje), gausime tūrinė plokštė, kaip ir ankstesnėje nuorodoje.

Čia jums reikia labai mažai popieriaus, plono gofruoto popieriaus, pavyzdžiui, minkštojo popieriaus, oranžinės spalvos, žąsų snapams ir pėdoms. Jis tepamas ant viršaus kaip aplikacija. Pagrindinė medžiaga yra natūrali, natūrali - bastas skirtingų atspalvių- ir tamsesnis, ir šviesesnis. Taip pat reikia pagrindo metalines dalis arba stora viela letenoms, plastikinėms akims.

Įkeliama...Įkeliama...